“Вальс у хмарах”: випускники з Тернопільщини станцювали на вершині Говерли (Відео)
Пн. 26 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Вальс у хмарах”: випускники з Тернопільщини станцювали на вершині Говерли (Відео)

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Справжній і незабутній випускний влаштували собі учні 11 класу Бережанської школи-гімназії імені Богдана Лепкого. Юнаки і дівчата, які за період навчання у гімназії багато подорожували та об’їхали багато туристичних куточків України, не відмовилися від подорожі і після закінчення навчання, – пише сайт Тернополя 0352.ua.

Ліричне і зворушливе відео на своїй сторінці у соцмережі виклала випускниця Дарина Цапок. Дівчина розповіла, що ідея такого святкування випускного у них виникла спонтанно і усі однокласники це підтримали. Більше того, запросили ще й тих учнів, які навчалися з ними лише до закінчення 9 класу.

Спочатку планували летіти до Туреччини, але потім вирішили, що краще провести цих незабутніх 5 днів в Українських Карпатах і про це ніхто не пошкодував.

“Втомлені, але щасливі танцюємо випускний вальс на Говерлі, у хмарах”, – зазначила дівчина. 

Ідею випускників підтримала і їхній класний керівник, вчителька англійської мови, Ярослава Богданівна Сенишин. Як жартувала жінка, “17 сімнадцятирічних і я”. Красиву постановку для танцю погодилася зробити хореограф школи Кузів Марія Ярославівна.

11-класниця Дарина Цапок зізналася, що підніматися було складно, бо випускники обрали непростий маршрут, але коли піднялися на вершину і там почала лунати музика, втома відступила і танець окриляв усіх. Вони навіть жартували, що можна було і вечірні сукні брати з собою. У них не було стандартного випускного у шикарних дорогих костюмах та сукнях, але зате у них було море позитивних і незабутніх вражень, які залишаться в пам’яті назавжди.

Відео: Ірина Герман

 
 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)