Вчасна оплата рахунків: у КП “Тернопільводоканал” містяни заборгували понад 28 мільйонів гривень
Пт. 24 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Вчасна оплата рахунків: у КП “Тернопільводоканал” містяни заборгували понад 28 мільйонів гривень

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Підприємство належить до критичної інфраструктури, тож не може повністю припинити свою діяльність за будь-яких умов.

КП “Тернопільводоканал” висловлює вдячність свідомим та відповідальним споживачам (і фізичним, і юридичним особам), які своєчасно та в повному обсязі оплачують послуги з водопостачання й водовідведення у цей складний для усіх нас час.

У підприємстві перейшли на дистанційне спілкування зі споживачами, змінили графік роботи чергового персоналу, пішли назустріч працівникам, які виявили бажання взяти відпустки на період карантину, та все ж більшість підрозділів “Тернопільводоканалу” далі працюють у режимі 24/7, щоб цілодобово забезпечувати споживачів водою й справною каналізацією.

Оператори й машиністи на водопровідних і каналізаційних насосних станціях, очисних спорудах, слюсарі-ремонтники, електрогазозварники, лаборанти, диспетчери не можуть працювати дистанційно, піти на карантин тощо. Особливо з огляду на те, що при пандемії коронавірусу дотримання правил особистої та побутової гігієни населенням стає надважливим. Та й на аварійні ситуації карантинні заходи, на жаль, не поширюються.

Логічно, що, працюючи в надзвичайних умовах, коли навіть дорога до і з робочого місця стала ускладненою, усі ці працівники розраховують вчасно отримати заробітну платню, й підприємство зобов’язане її виплатити.

“Тернопільводоканал” також має інші фінансові зобов’язання. Це, зокрема, оплата використаної електроенергії (а наприкінці березня її вартість на ринку зросла на 20%), сплата податків і кредитів, закупівля необхідних матеріалів і реагентів тощо.

Спрогнозувати падіння рівня проплат за спожиті послуги було нескладно. Люди налякані, втратили впевненість у найближчому майбутньому, недоотримали доходи тощо. Якщо торік на цей час рівень проплат перевищував 100 відсотків, то цьогоріч ледь дотягнув до 80%. Загалом на початок квітня споживачі боргують “Тернопільводоканалу” 28 мільйонів гривень.

Маємо розуміти, що сьогодні цілодобове водопостачання й водовідведення є не просто малопомітними елементами комфорту, до яких усі давно звикли, а факторами, що стоять на заваді поширення коронавірусу, забезпечують нормальне функціонування медичних закладів, дезінфекцію тощо.

Ми робимо усе залежне, щоб ці послуги були безперебійними та якісними, тож розраховуємо на розуміння й відповідальність споживачів, які вчасно оплачуватимуть їх. Сьогодні ми з вами — партнери у протистоянні небезпечній недузі, тож дуже цінуємо та ще раз дякуємо тим, хто це усвідомлює.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)