Вчені розкрили головний секрет стрункості без дієт
Вт. 26 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Вчені розкрили головний секрет стрункості без дієт

Вчені з Корнельського університету провели дослідження, яке показало, що головний секрет стрункого тіла криється не в дієтах, а в якості вживаних продуктів. Дослідження включало в себе соціального опитування серед дорослих людей, які не страждають надмірною вагою.

254437_1

Людей розділили на дві групи. Учасниками першої групи стали 112 струнких людей, які ніколи не дотримувалися якоїсь жорсткої дієти. Респонденти другої групи регулярно “сиділи” на дієті, ретельно стежили за своїм раціоном харчування. Після цього всім було запропоновано відповісти на питання про їх спосіб життя, дієти, фізичних вправах і т. д.

Провівши аналіз отриманих відповідей, вчені прийшли до дивовижного висновку: учасники першої групи, які володіли стрункою фігурою, використовували стратегії, що кардинально відрізняються від звичних рекомендацій. Вони воліли вживати продукти, приготовлені вдома, прислухалися до внутрішнього голосу, не голодували. У них ніколи не виникало почуття провини за події переїдання. Очевидно, що якщо не піддавати свій організм стресам, які неодмінно супроводжують будь-яку дієту, обмін речовин працює краще, не накопичуючи зайвий жир.

Джерело: УкрМедіа


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)