"Велике будівництво" на Тернопільщині: триває капітальний ремонт школи у Хоросткові
Чт. 24 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Велике будівництво” на Тернопільщині: триває капітальний ремонт школи у Хоросткові

Джерело: ТОДА

У рамках проекту «Велике будівництво» триває капітальний ремонт навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №2 у м. Хоростків. 


На якому етапі роботи оглянув голова  обласної державної адміністрації Володимир Труш.  На 40% уже замінено систему освітлення.  Тривають роботи з  монтажу системи опалення та заміни електротехнічного обладнання. Щодня на об`єкті працюють близько 20 людей.

У планах – заміна дверей, влаштування дашків над входами. А також – влаштування пандусів і санвузлів для осіб з інвалідністю.

«Ремонтні роботи почались із запізненням у зв’язку з тим, що школа була базовою з проведення ЗНО. На даний час вони виконуються швидко і якісно, капітальний ремонт йде повним ходом. Загалом, вартість проєкту 15,1 млн. грн. З ДФРР –  12 млн. грн.  має бути виділено, з місцевого – 3 млн. грн. Очікуємо, що оновлений заклад буде  приємним подарунком до 1 вересня і для учнів, і для вчителів», – наголосив голова  обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Роботи розпочались після ЗНО,  15-16 липня. Триває підготовка до фарбування стін, цього тижня плануємо встановлення вікон і дверей.  Школа збудована у 70-тих роках, проте відтоді там не проводилось жодного капітального ремонту. Протягом 2017-2018 років ми замінили дах повністю, школа перекрита, зроблено фасад. Протягом вересня будуть дороблятись ще деякі роботи, які не заважатимуть навчальному процесу», – зазначила директор школи Галина Ворона.

Нагадаємо, що національний проєкт «Велике будівництво» —  спільна ініціатива Президента та Уряду. Його мета — побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні. У планах протягом року звести понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень.

Також буде збудовано 4 000 км доріг. Проєкт втілюють за бюджетні кошти, кошти Державного фонду регіонального розвитку, а також кошти з місцевих бюджетів.


Джерело: ТОДАОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)