Ви тільки подивіться, яка у Тернополі з'явиться крута інноваційна новинка
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Ви тільки подивіться, яка у Тернополі з’явиться крута інноваційна новинка

kovorkingВи тільки подивіться, яка у Тернополі з’явиться крута інноваційна новинка. Ідеться про будівництво коворкінг-офісу, який фінансує ЄС.

«Наразі неподалік парку «Топільче» на місці колишніх недіючих громадських вбиралень будується коворкінг-центр – офіс, у якому зможуть працювати одночасно до 50 осіб. У першу чергу він створюється для підтримки переселенців. У приміщенні буде усе необхідне для офісної роботи – ксерокс, принтер, комп’ютери, Інтернет та ін.», – додає Іван Хімейчук.

Загалом у коворкінг-центрі буде повністю обладнано 10 робочих місць з комп’ютерами, хоч там можна буде використовувати для роботи власні технічні пристрої. Також у приміщенні буде облаштована кухня.

Після будівництва приміщення перебуватиме у власності Тернопільської міської ради, а адмініструвати роботу коворкінг-центру буде львівська громадська організація «Західноукраїнський ресурсний центр», яка є партнером ЄС у цьому проекті.

До слова, після будівництва будуть відновлені громадські вбиральні для відпочиваючих парку «Топільче», які до цього часу не діяли. 

kovorking kovorking2


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)