Відбувся брифінг Степана Барни в Адміністрації Президента України
Пн. 6 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Відбувся брифінг Степана Барни в Адміністрації Президента України

5 жовтня в Адміністрації Президента України відбувся брифінг голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни.

imageОчільник краю зауважив, що із 159 громад, які були утворені в Україні, 26 – в Тернопільській області.
«У 26 сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громадах області на 25 жовтня 2015 року призначені перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів», – наголосив Степан Барна.

Він поінформував, що цьогоріч область отримала майже 99 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку, тоді як минулого року – лише 12 мільйонів.
«Це є яскравим свідченням того, що децентралізація вже діє, – констатував очільник Тернопільщини. – Ці кошти буде витрачено на добудову та реконструкцію 39 об`єктів. Це  заклади медицини, освіти, культури, реконструкція очисних споруд, переведення закладів на альтернативні види палива. Наразі уже тривають роботи».

Степан Барна акцентував увагу на роботі з іноземними партнерами в області.
«При Тернопільській обласній державній адміністрації ми  створили Інвестиційну раду, – зазначив він. –
До неї входять представники державної влади, дозвільних структур, а також бізнесу. 7-8 жовтня у м. Тернопіль відбудеться виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні. Планується, що участь у ньому візьмуть більше 20 представників іноземних країн. Вони розглядатимуть можливості інвестування в Тернопільську область. Ми завжди йдемо назустріч всім, хто хочуть працювати в нашій області, створювати робочі місця, сплачувати податки. Адже влада і бізнес мають бути партнерами. Тільки тоді можливий успіх!».

Повідомляє ОДА
Загрузка...Loading...