Відомі тернополяни показали свої новорічні ялинки
Нд. 31 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Відомі тернополяни показали свої новорічні ялинки

Новорічні ялинки із особливими іграшками прикрашають оселі тернополян, про яких мова йтиме далі. У когось вони тимчасові, у когось – витримані роками. Та усі із цікавими історіями. Про святкові деревця відомих містян наш наступний сюжет.

Скромною називає ялинку у своїй оселі начальниця управління освіти Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома. Каже, більшу та кращу вдягають у батьків – там і святкуватиме, вже традиційно, свято Нового року.

-Цьогоріч ми маємо таку ялинку. Пояснюю чому. В нас є маленький син, якому 2 роки, і дерев’яна іграшка – це саме той оптимальний варіант для нас. Він сто разів на день її роздягає, одягає. Для нас це є комфортно.

А ось така ялинка у режисера телекомпанії ТV-4 Наталі Денис. Щороку на новорічне дерево поповнюють однією новою іграшкою. Хоча усієї колекції прикрас, яку має жінка, може вистачити і на цілих три ялинки.

-Є такі іграшки, які завжди я вішаю. Ну наприклад, оця лялечка. Їй десь років 43. 

А от народна артистка України Люся Давидко на Новий рік ялинки не ставить – віддає перевагу пахучій сосні. Сосну прикрашають іграшки на релігійну тематику, а також кулі різного кольору. Та є у неї і особливі прикраси для Нового року.

 

 Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)