Відомого тернопільського священика зловили на порушенні правил дорожнього руху
Сб. 23 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Відомого тернопільського священика зловили на порушенні правил дорожнього руху

Настоятель Свято-Троїцького духовного центру, що в Тернополі, отець Анатолій Зінкевич вчора близько 18:15 години відверто порушив правила дорожнього руху в центрі Тернополя.

Зінкевич-поліція1-300x225Та коли до нього підійшли патрульні, він відмовився визнавати власну вину і влаштував розбірки, пише сайт “Тернополяни”.

Патрульні намагалися пояснити священику (без ряси), що він поїхав «під знак» – від ЦУМу в напрямку Українського дому «Перемога», розвернувся посеред дороги і хотів їхати у зворотній бік.

Та такі аргументи, як ПДР для отця – це ніщо.

– Четверо патрульних пояснювали йому, що за це передбачено штраф, але замість визнати свою вину о. Анатолій Зінкевич сказав, мовляв, якщо зараз не викреслите те, що почали писати, то будете потім начальству своєму ПДР пояснювати. Далі він став кудись дзвонити, при цьому повторюючи патрульним: «Хлопці, це що ви зараз робите на дорозі – то бардак, то хаос. Так не має бути», – розповідають читачі.

Через якийсь час у сріблястий Chrysler 300 до о. Анатолія підсіла жінка і мовчки чекала чим закінчаться розбірки. Настоятель Свято-Троїцького духовного центру ще говорив правоохоронцям, що живе тут, і документів з собою не має. Згодом він таки показав патрульним якийсь документ і поїхав.

– Ті ж лише сказали по тому: «Нічого собі батюшка – поїхав під знак і ще й правий». Скоріш за все, священик таки ніякого штрафу не платитиме – мабуть грошей немає, бензин зараз дорогий, а Chrysler заправляти треба, – додає наш читач.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)