Без паніки: військові, які перебувають у Тернополі не вважаються такими, що захворіли на COVID-19
Чт. 5 Серпня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Без паніки: військові, які перебувають у Тернополі не вважаються такими, що захворіли на COVID-19

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Сьогодні зранку Командування Медичних сил Збройних Сил України повідомило, що за добу зареєстровано чотирнадцять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, серед яких є вісім військовослужбовців Тернопільського гарнізону.

Уже після обіду, прес-офіцер 44 окрема артилерійської бригади Юрій Кульпа офіційно повідомив: “Інформація із заголовками, розміщених у ЗМІ про те, що вісім військовослужбовців військової частини захворіли на а гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, станом на сьогодні не відповідає дійсності. Підтверджуючих документів про наявність хворих на COVID-19 у частині також немає. Командування військової частини А3215 повідомляє, що під час проходження тестування особового складу на полігоні, представниками лабораторії Рівненського шпиталю було обстежено особовий склад військової частини. Тести у декількох військовослужбовців показали позитивний результат, тому було рекомендовано розмістити їх в медичний ізолятор, а згодом направити на дообстеження у Рівненський шпиталь. Симптоми, які б вказували на хворобу у військовослужбовців були відсутні, температура тіла не перевищувала норми, а стан здоров’я не викликав стурбованості.
Також представниками медичної служби військової частини постійно вживаються заходи, щодо профілактики та недопущення поширення хвороби COVID-19 серед особового складу, а військовослужбовці, які перебувають у Тернополі сьогодні, не вважаються такими, що захворіли на COVID-19.

Командування військової частини просить не робити поспішних висновків у встановленні діагнозу не дочекавшись остаточних результатів, а також не сіяти паніки у соцмережах під заголовками повідомлень в окремих ЗМІ”.

 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)