Віктор Устенко привітав працівників дошкільних закладів з професійним святом
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Віктор Устенко привітав працівників дошкільних закладів з професійним святом

Кращих працівників дошкільних закладів Тернопільщини відзначили з нагоди професійного свята. Урочисті заходи відбулися на базі дитячого садочка у с. Біла.

«Цього року ми вперше проводимо заходи до Дня дошкілля. І, надіємося, це стане  доброю традицією. Ми сьогодні зібралися у цьому закладі не випадково, адже вихователі зі всієї області мають можливість ознайомитися з принципово новим підходом до виховання дітей. Адже садочок у Білій збудовано з врахуванням всіх вимог концепції «Нової української школи». Ми сподіваємося, що на теренах області буде ще більше таких закладів», – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

Він наголосив, що у сфері дошкільної освіти немає випадкових людей, адже професія вимагає особливої самовіддачі та терпіння. Тому дитячий садок для малюків  вважають першою школою життя, це  фундамент, який закладається  з самого дитинства та служить  основою в подальшому житті.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок та багаторічну сумлінну працю Віктор Устенко вручив грамоти та подяки обласної державної адміністрації кращим працівникам дошкільних закладів краю.

Нагадаємо, День вихователя і дошкільного працівника в Україні відзначають в останню неділю вересня. Дата заснована в 2011 році.


Джерело: ТОДА