Вийшов унікальний календар з тернопільською актрисою
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Вийшов унікальний календар з тернопільською актрисою

«Україна. Листи на фронт. 2016» – саме таку назву має календар в якому представлено старовинне жіноче вбрання різних регіонів України. Календар нещодавно вийшов у світ. У якості моделей – матері, дружини і сестри українських солдатів.  Серед них і тернопільська актриса Наталя Олексів.

all«Кошти від продажу календаря автори проекту планують спрямувати на випуск відеоновели «Щедрик» (із циклу «Листи на фронт»), присвяченої однойменній музичній композиції в обробці Миколи Леонтовича (більше відомій у світі як «Carol of the Bells»). У «Щедрику» також зніматимуться діти українських вояків, волонтерів, а також діти-переселенці», – про це пишуть на сторінці «Волонтер» у Фейсбук.

  У рамках проекту «Щедрик» 12 дітей, які будуть одягнені, як 12 місяців в гарні українські строї, співатимуть «Щедрик».  Кожна дитина буде перебувати в центрі стилізованої композиції відповідно до одного з місяців та пори року, представляючи одну з частин України. Це буде своєрідний магічний акт злуки між Україною і світом, між казковим і буденним, між сучасним і майбутнім.

Розмір календаря: 32х46 см, вартість: 250 грн (для України) або 30 USD (для інших країн).


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)