Володимир Шматько: “Будемо працювати за принципами прозорості та публічності”
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Володимир Шматько: “Будемо працювати за принципами прозорості та публічності”

shmatko-231x300

Візитка

Народився 10 квітня 1986 р. в с. Біла Чортківського району. Закінчив Галицьку академію у м. Івано-Франківськ за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища”, Тернопільський національний економічнмй університет за спеціальністю “Державне управління”. У 2007 – 2010 рр. – радник голови Чортківської районної ради. З 2010 р. до 2015 – сільський голова с. Біла Чортківського району. Одружений. Разом з дружиною Мар’яною виховують доньку Софію.

 

 

У 18 років – депутат Чортківської районної ради, в 24 – наймолодший в області сільський голова села Біла Чортківського району, у 29 – міський голова Чорткова. Усе це – про Володимира Шматька. На місцевих виборах він представляв політичну партію “Сила людей”, котра у Чорткові здобула перше місце.

– Пане Володимире, як вдалося досягти такого результату на виборах? У чому ваш успіх?

–  Гадаю, успіх у тому, що нам вдалося сформувати команду активних людей, які хочуть змінити цю країну та зламати недосконалу політичну систему. “Сила людей” – ще нова політична партія, засадничі принципи якої полягають у  новій якості політики.

  Я неодноразово зустрічався з виборцями, переконував, що потрібно голосувати за людей, а не за розкручений за десятки тисяч гривень політичний бренд. Представники “Сили людей” перемогли на 17 округах Чорткова, але, на жаль, згідно із новим законодавством, отримають лише 10 мандатів у міській раді. Хочу щиро подякувати виборцям, котрі  нас підтримали. Ці вибори показали, що, незважаючи на застосування окремими партіями різноманітних політтехнологій, люди змогли зорієнтуватися і довірили свої голоси тим, хто має право на довіру. А весь той бруд, “чорний” піар, який виливали на мене упродовж виборчої кампанії, не дав жодних результатів.

  Турбує низька явка виборців у Чорткові, 46 відсотків – це дуже мало. Хвилює, що люди, які не ходять на вибори, хочуть покращання в місті, не докладаючи, у  свою чергу, жодних для цього зусиль, зате будуть першими критикувати наші дії. До речі, коли у 2010 році в Білій мене обрали сільським головою і наділили великим кредитом довіри, сподіваючись, що я щось зміню, я почав формувати суспільну думку, що, тільки працюючи разом, злагоджено, однією командою – депутати, священики, місцеві мешканці – поступово зможемо здобути позитивний результат. Як показав час, це спрацювало.

Як будете співпрацювати з іншими політичними силами?

– До міської ради Чорткова пройшли партії “Сила людей, “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, “Батьківщина”, “Радикальна партія Олега Ляшка”,  “Свобода”, “Самопоміч”. Ще під час політичних дебатів я казав, що давайте після виборів працювати разом. У кожного є якісь цікаві ідеї, які б варто втілити в життя, а не залишати на рівні передвиборчого популізму. Хочу, щоб чортківчани побачили, як можна по-іншому формувати роботу, і побачили зовсім іншу якість влади.

– Ваші перші кроки на новій посаді?

– Будемо працювати за принципами прозорості та публічності. Перш за все дуже хочу суттєво змінити підхід до кадрової політики. Хочу, щоб на ключові посади прийшли фахівці у своїй галузі, які мають нове бачення і новітні підходи до роботи.  Дуже хочу, щоб за комунальні служби Чорткова, які у важкому стані, взялися антикризові менеджери. Шукаю серйозну людину, яка б погодилася очолити КП “Водоканал”, який нам попередній  мер залишив із майже п’ятимільйонним боргом. Люди на цьому підприємстві не отримували зарплатні від весни… Я вже не кажу про діряві труби, відсутність якісної питної води в місті…

Проблем і роботи в місті — непочатий край, аж лячно… Але я знав, на що йду, тому не боюся.

Оксана СМІЛЬСЬКА


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)