Володимир Труш зустрівся в Тернополі із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії
Пт. 3 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Володимир Труш зустрівся в Тернополі із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Голова Тернопільської облдержадміністрації зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.
 
Візит Мелінди Сіммонс до нашої області є значущим, адже Тернопільщина демонструє високі показники у питанні децентралізації. Розпорядженням Кабміну в області є 55 адміністративних центрів та затверджено території відповідних територіальних громад.
 
– Ми забезпечили координацію передачі у комунальну власність територіальних громад усіх об’єктів спільної власності. Станом на жовтень 2021 року територіальним громадам області віддали на баланс 1542 об’єктів (99,5%). Утворені територіальні громади в цілому показують стійкі фінансові показники. Власні надходження загального фонду бюджетів громад Тернопільщини за 6 місяців 2021 року (у порівнянні з аналогічним періодом 2020) збільшилася на 24,2%. Середнє значення доходів у розрахунку на 1 мешканця громади по області склало 1630 грн/особу і у 19 громад цей показник вище середнього, – розповідає Володимир Труш.
 
Для реалізації повноважень громад впродовж 2020-2021 років в області створено 9 ЦНАПів, закуплено 1 мобільний ЦНАП, 4 ЦНАПи області забезпечено станціями з виготовлення паспортних документів та 6 ЦНАПів – станціями із реєстрації транспортних засобів.
 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)