Володимир Зеленський та Петро Порошенко залишаються лідерами електоральних симпатій українців
Ср. 16 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Володимир Зеленський та Петро Порошенко залишаються лідерами електоральних симпатій українців

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Але якщо рейтинг діючого президента та його партії знизився, то в його попередника з командою навпаки зріс, в порівнянні з минулорічними виборами. Про це свідчать соціологічне дослідження компанії СОЦІС, яке пройшло з 24 по 30 червня.

Якби найближчої неділі в другому турі президентських виборів знову зустрілись Зеленський і Порошенко, то результат би значно відрізнявся від минулорічних показників. Зеленського готові підтримати близько 65% виборців, тоді як за Порошенка голосували б вже майже 35% українців, що на 10% більше минулорічних показників.

Якби найближчої неділі відбувся перший тур президентських виборів, то симпатії українців розділились би наступним чином: за Володимира Зеленського готові проголосувати 36,6%, за Петра Порошенка – майже 21%, за Юрія Бойко – 16%. Юлія Тимошенко та Ігор Смешко набираюсь майже по 7% голосів. Інші кандидати – менше 5%.

Більш показовими є партійні рейтинги. Президентська партія «Слуга народу» за рік у владі втратила майже половину свого рейтингу – зараз за неї готові проголосувати 26,6%, замість 43%.

«Європейська Солідарність» збільшила підтримку виборців у 2,5 рази – до 21,3%. Це найбільш ріст підтримки партії серед усіх політичних сил. Нагадаємо, на позачергових парламентських виборах «ЄС» набрала 8,1%.

Дещо наростила рейтинг і партія Бойко-Медведчука ОПЗЖ – з 18,6% вона займає третю сходинку рейтингу. Минулого року за неї проголосувало на 5% менше громадян.
Майже без змін рейтинг «Батьківщини» Юлії Тимошенко – 7,3%. Також прохідний бар’єр, згідно з опитуваннями, долає «Сила і честь» Ігоря Смєшко – близько 5%.
Єдина партія, яка має представництво в парламенті, але не долає прохідний бар’єр згідно з опитуванням – «Голос».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)