Волонтер з Тернополя, у руках якого вибухнула пляшка, вдома і потребує реабілітації
Сб. 15 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Волонтер з Тернополя, у руках якого вибухнула пляшка, вдома і потребує реабілітації

волонтерВже цілісінький червень, волонтер Логістичного центра допомоги бійцям АТО Богдан Кіндій проводить не на складі, і не в поїздках з допомогою до воїнів на схід, а маленькими кроками прямує до одужання.

Попереду ще довгий шлях реабілітації, одначе з такою підтримкою добрих людей, котрі огорнули Бодика турботою та увагою, він обов’язково подолає труднощі та повернеться у волонтерський стрій.

Зважаючи на нескінченний потік запитань від небайдужих тернополян, котрі хвилюються за волонтера, публікуємо допис про стан здоров’я та самопочуття нашого Бодика.

Як відомо, 29 травня під час військово-патріотичного заходу, де волонтери знову намагалися зібрати допомогу для бійців, стався прикрий випадок, і Богдан отримав 40% опіків тіла.

І ось, збіг місяць часу… Позаду операції з пересадки шкіри, 6 наркозів та більше 25-ти сильних обезболюючих. Як ствержує Богдан, рани загоюються, нестерпний біль по-трохи вщухає, проте сформувався стабільний больовий поріг. Лікарі дають дозвіл бувати вдома, адже, як відомо, рідні стіни також добряче лікують. На даний час, Богдану заборонено перебувати на сонці, бо при нагріванні ділянок, де є пересаджена шкіра, утворюються пухирці. Увесь гардероб потрібно замінити на бавовняний та лляний одяг. Лікарі рекомендують гель-пластини, аби відновлення шкіри відбувалося рівномірно. Невдовзі на Богдана очікує поїздка в санаторно-реабілітаційний заклад.

Медикаментозні потреби на тривалий відрізок часу (див. фото):
– крем “Cepan” (“Цепан”) для загоєння рубців та ран;
– мазь “Blastoestimulina pomada” (“Бластоестимуліна”) – заживлення та стимуляція імунної системи;
– “Fibrase sodium” 1,5%;
– чебрець, ромашка, хвойний естракт та інші трави для ванн.

Одужувати Богдану, окрім рідних та друзів, також допомагає його домашній улюбленець собака Ксена, яку Богдан пестливо кличе “доцею”. Тепер Ксена від господаря ані на крок.собак

Якщо ви бажаєте допомогти волонтеру Логістичного центра допомоги бійцям АТО, то можете передати медзасоби, кошти (попереду ще купа витрат) чи гостинці (білок, риба, сир) особисто на склад Логістичного центра (м.Тернопіль, вул.Збаразька, 16, гуртовня “Галант”).

Номер картки Богдана Кіндія у “ПриватБанку”:
5168 7572 7981 5676.
———————————
Величезна подяка нескінченному потоку благодійників, помічників, волонтерів, воїнів, відвідувачів, друзів, просто людей доброї волі, які докладають максимум зусиль, щоб Богдан якнайшвидше одужував.

1-ій міській лікарні, опіковому відділеню, Богдан подарував синьо-жовтий український прапор з підписами Героїв неоголошеної, але такої нещадної війни…

Богдан всім вельми вдячний, передає низький уклін за допомогу, зичить здоров’я, і радить на майбутнє розпалювати вогнище газетою, а не рідиною для розпалювання, де трапляються браковані пляшки.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)