Волонтери просять допомогти вагітній дівчині, котра потрапила до лікарні
Вт. 18 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Волонтери просять допомогти вагітній дівчині, котра потрапила до лікарні

котоваВагітна Тетяна Котова опинилась на вулиці без грошей та документів. Нею опікуються волонтери з громадської організації, але потрібні вітаміни, одяг та речі для майбутньої дитини.

– Ми опікуємось 18-річною Тетяною Котовою, яка на 17 тижні вагітності, – розповідає заступник голови ГО “Братерство сиріт” Катерина Ортинська. – Тетяна опинилась на вулиці разом зі своїм хлопцем. Документи у неї вкрали, у нього їх теж немає. Мама Тетяни померла, а батько у місцях позбавлення волі. Вітчим та мачуха донькою не цікавляться.

Тетяна з хлопцем довший час жили на залізничному вокзалі. Представники “Братерства сиріт” допомогли хлопцеві знайти роботу, а Тетяну прилаштували у реабілітаційний центр. Але вночі 22 лютого її привезли у лікарню з отруєнням.

– До того ж в неї третя стадія вузлового зобу і хронічний пієлонефрит, – каже Катерина. – Зараз майбутня мама у інфекційному відділенні першої міської лікарні. Її капають. Ми просимо людей, щоб їй допомогли чим можуть. Вона вагітна, їй зараз дуже потрібно вітаміни.

Для Тетяни Котової просять фрукти, овочі, одяг, засоби особистої гігієни.

Читайте також: Чому пам’ятник на Тернопільщині “наробив” багато шуму

– Вона коли йшла в реабілітаційний центр, то в неї навіть тапочок не було, – каже Вікторія Ортинська. – Ще було б добре для майбутньої дитини якусь коляску, ліжко, підгузники, дитяче харчування. Бо час швидко пролетить, вона народить, а потім за один момент ці всі речі не зберуться.

Довідка: Фрукти та якісь речі можна приносити до лікарні, де зараз лежить Тетяна. Детальну інформацію можна отримати за номером 096-94-01-641 – голова ГО “Братерство сиріт” Віталій Панчук. Також речі можна приносити безпосередньо у громадську організацію за адресою бульв. Т. Шевченка, 23, 3 поверх, кабінет 69.

Джерело: 20 хвилин
Загрузка...Loading...