Вперше посмертно, лікар з Тернопільщини став лауреатом престижної премії " Світло Справедливості"
Нд. 1 Серпня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Вперше посмертно, лікар з Тернопільщини став лауреатом престижної премії ” Світло Справедливості”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

В Українському католицькому університеті відбулася церемонія вручення нагороди «Світло Справедливості».Вперше з моменту заснування нагороди (з 2010-го року) її вручили посмертно сімейному лікареві-терапевтові Іванові Венжиновичу з Почаєва.  Чоловік від початку пандемії надавав медичну допомогу хворим на COVID-19 і за цей час не помер жоден його пацієнт. Також фото лікаря Венжиновича розміщувалося на білбордах країни із написом «Дякуємо за життя» у рамках національної кампанії від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Чоловік загинув від COVID-19 у вересні 2020. Нагороду прийняла його дружина Ірина Венжинович, завідувачка лабораторії Почаївської міської лікарні ІФА-тести на COVID-19.

Нагороду «Світло Cправедливості» вручають за моральне, духовне та етичне лідерство. Її заснували 2010 року канадійка українського походження Анастасія Шкільник та Борис Ґудзяк, архиєпископ і митрополит Філадельфійський УГКЦ на честь батька Анастасії д-ра Михайла Шкільника — юриста, громадського і політичного діяча часів визвольного руху в Україні 1917-1920 років.

Довідково: на фото дружина лауреата Ірина Венжинович з дочкою.

 

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)