Вперше у Тернополі в зимовий період здійснили заплив на серфінг-дошках та сноутюбах
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Вперше у Тернополі в зимовий період здійснили заплив на серфінг-дошках та сноутюбах

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Днями у Тернополі відбулися змагання у запливі серед чоловіків та жінок різних вікових категорій на відстань 25 метрів у крижаній воді.

Вперше в історії Тернополя та України у зимовий період заплив здійснювали на серфінг-дошках та сноутюбах.

Під час заходу очільник Тернополя Сергій Надал вручив подяки членам клубу «Нептун» за активну життєву позицію і громадську діяльність, популяризацію здорового способу життя та вагомий особистий внесок у розвиток ГО «Клубу любителів загартовування і зимового плавання «Нептун».

«Члени клубу «Нептун» є активними учасниками громадського життя міста, залучають молодь, людей старшого віку, популяризують здоровий спосіб життя, – зазначив очільник Тернополя Сергій Надал. – Також другий рік поспіль вони беруть участь у «Громадському бюджеті», тож завдяки їх активній позиції в гідропарку «Топільче» цього року з’являться нові вуличні тренажери».

В рамках фестивалю зимового плавання «Галицькі моржі» уродженець села Яблунів Андрій Балабух розірвав руками відривний 365-сторінковий календар за 7 секунд. Міський голова Тернополя нагородив його почесною грамотою, а представники книги рекордів Тернополя зафіксували новий рекорд Файного міста.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)