Всі ділянки, виділені бійцям АТО, відповідають нормам
Чт. 9 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Всі ділянки, виділені бійцям АТО, відповідають нормам

Untitled-20В Тернополі продовжують виділяти земельні ділянки захисникам України.

Як розповідають у міській раді, всього із заявами звернулися 750 учасників АТО. На сьогодні задоволено 733 заяви, а 244 заявники уже завершили процедуру оформлення документів.

Ділянки для бійців виділено на вул. Микулинецька, вони відповідають усім санітарним нормам за трьома висновками санітарно-епідеміологічної служби. Згідно даних сертифікатів, жодних відхилень щодо наявності радіоактивних чи бактеріологічних елементів у ґрунті не виявлено. Варто відзначити, що земельні ділянки розташовуються поблизу важливих соціальних об’єктів інфраструктури, неподалік проходять інженерні комунікації – електро -, водо- та газопостачання.

За словами заступника міського голови Тернополя Вікторії Остапчук, наразі є ще 17 заяв, які міська рада не в змозі задовольнити, у зв’язку з нестачею землі.

«У ЦНАПі заяви від бійців приймають і реєструють. Для того, щоб ми могли у подальшому виділяти земельні ділянки, звернулися до ТНЕУ та Міністерства освіти і науки, з проханням надати місту земельну ділянку, яка належить університету зі сторону Львівської траси для створення нового житлового масиву. Як тільки ми отримаємо рішення щодо цієї землі, – виділення землі для учасників АТО буде продовжуватися», – додає Вікторія Олександрівна. 
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)