Вуличні тренажери відтепер освоюють мешканці «Дружби»
Ср. 28 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Вуличні тренажери відтепер освоюють мешканці «Дружби»

Антивандальні конструкції, такі ж як на острівку «Чайка», з’явилися у новому «Парку здоров’я», що розташувався в частині регіонально-ландшафтного парку «Загребелля».

Untitled-13За словами очільника Тернополя, до міської ради часто звертаються тернополяни та професійні спортсмени із проханням облаштувати в різних частинах міста спортивні зони. Їх прохання місцева влада виконує, тому тепер на вуличних тренажерах мають змогу безкоштовно займатися усі бажаючі.

«Місце для території нового «Парку здоров’я» було обрано спеціально неподалік вул. Бережанська та біля Третьої міської лікарні, щоб тернополяни і пацієнти лікарні могли прогулюватися по парку. Окрім того, на «Дружбі» немає інших подібних відпочинкових зон. У парку цього року ми облаштували доріжки, дерев’яну арку при вході, провели благоустрій території та встановили дитячий майданчик. Тепер же парк поповнився й спортивною зоною із вуличними тренажерами», – розповідає Сергій Надал.

Зазначимо, що скоро такі ж тренажери з’являться на бульварі Куліша, на вул. Новий світ, 95 та у парках «Національного відродження» й «Топільче».


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)