Вибори на носі: тернополяни можуть змінити свою виборчу адресу
Пт. 27 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Вибори на носі: тернополяни можуть змінити свою виборчу адресу

У Тернополі розпочинається процедура зміни виборчої адреси для тернополян, які проживають не за місцем реєстрації або не мають реєстрації, з метою участі у виборах.

Реєстрація буде тривати з 1 липня до 9 вересня включно. Для того, щоб змінити виборчу адресу необхідно:

  1. Звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживанням. Знайти свій відділ можна тут.
  2. Подати заявку та копію документа, що підтверджує ваше місце реєстрації. Завантажити та заповнити заявку можна за посиланням. Також при собі мати паспорт.

Звертаємо увагу!

Копією документа, що підтверджує ваше проживання за адресою може бути один із документів: договір оренди житла; документ, який засвідчує здійснення виборцем підприємницької діяльності за певною адресою; документ про право власності на житло; довідка ВПО; документ, який засвідчує здійснення виборцем догляду за особою, місце проживання якої зареєстровано за певною адресою; документ, що засвідчує перебування виборця у шлюбі або у родинних стосунках із особою, місце проживання якої зареєстровано за певною адресою.

  1. При зміні місця виборчої адреси у відділі Державного реєстру виборців також мати з собою оригінал одного із вище зазначених документів та паспорт громадянина України (або тимчасове посвідчення).
  2. Відповідь виборцю надійте протягом 15 днів. Оновлену інформацію можна побачити в “Особистому кабінеті виборця”

У зв’язку з карантином подати заявку про зміну виборчої адреси можна в онлайн режимі на сайті Державного реєстру виборців. Процедура може бути виконана лише за наявності електронного підпису. Обов’язковим є зазначення електронної адреси, куди згодом прийде відповідь про зміну чи відмову виборчої адреси.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!