Випускний у Тернополі: ще раз про безпеку і дотримання карантинних вимог
Чт. 5 Серпня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Випускний у Тернополі: ще раз про безпеку і дотримання карантинних вимог

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

31 липня у Тернополі відбудеться святкування випускного. За дотриманням безпеки та порядку а також карантинних заходів стежитимуть поліцейські.

Правоохоронці супроводжуватимуть ходу випускників до міського стадіону і нагадують про те, що всі зобов’язані бути у захисних масках і дотримуватися дистанції: відстань між випускниками однієї школи – не менше півтора метри, між школами – шість метрів. На стадіоні вчорашні школярі не можуть сидіти поруч, лише через одне сидіння.

Закликають утриматися від походу на цю подію людей старших 60-ти років, дітей та осіб з групи ризику через хронічні захворювання.

У вечірній час посилені патрулі нестимуть службу в паркових зонах, на набережній Тернопільського ставу та поблизу ресторанів.

Також випускникам нагадують, що робота закладів громадського харчування заборонена після 23 години, а на одному святкуванні не може перебувати більше 10 осіб. 

Правоохоронці стежитимуть за дотримання порядку та безпеки, а також особливу увагу звертатимемо на дотримання карантинних заходів.

Та закликають дотримуватися вимог закону, бути взаємно ввічливими та  поважати один одного.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)