"Я до останнього не вірив, що переможу", - юнак з Тернопільщини прокоментував свою перемогу в "Голосі"
Пт. 27 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Я до останнього не вірив, що переможу”, – юнак з Тернопільщини прокоментував свою перемогу в “Голосі”

Хлопцеві з Тернопільщини Роману Сасанчину вдалося спочатку перемогти своіх напарників по команді з майже народною піснею “Мамина черешня” (автор Микола Луків).

Роман Сасанчин обійшов Ганну Трубецьку, Даніеля Салема, Дарину Полоротову і Ольгу Мельник. Роман присвятив пісню своїй мамі, яка завжди його підтримує, всім мамам світу, Тіні Кароль і медикам, які стоять на передовій в нелегкій боротьбі з коронавірусом.

У другий етап суперфіналу шоу також пройшли Сергій Асафатов, Індіра Едильбаєва, Єрлан Баїбазаров. Учасники заспівали пісні, з якими вони прийшли на проект “Голос країни”. Роман виконав хіт Алессандра Сафіни “Luna tu”.

“Переживаю за Романа, як за власного сина. Ти прийшов ще раз, тому що тобі нікуди подітися! Ти і є голос! Ромчик, ти не проста людина, ти знову у фіналі. Повторю, Україна – це ти. Цю пісню я написала, надихнувшись твоїми очима”, – прокоментувала Тіна Кароль вихід у суперфінал свого підопічного.

Оголошення результатів голосування, затамувавши подих, чекала вся країна…

“Я до останнього не вірив, що переможу. Для себе поставив мету: не втратити таку можливість. Я хочу розвинутися з авторськими піснями. ПеревіреноПривіт, Україно! Привіт, друзі! Не можу усвідомити, що це зі мною вдруге! Вдячний кожному із вас! @zavaduk@ruslankvinta – ВАМ ОКРЕМА ПОДЯКА!! @tina_karol – моя друга мама! Дякую, що повірили в мене, вклали частку своєї душі та змусили усвідомити, що я можу досягти більшого! І найголовніше мої батьки, родина, друзі і звичайно мої глядачі, які підтримували мене від етапу до етапу, довірились мені і дали можливість мені вдруге ПЕРЕМОГТИ! – написав Роман Сасанчин в Instagram після завершення шоу”. 


Джерело: Файне місто