«Я людина, а не бонус у партійних списках», – Ліля Мусіхіна
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Я людина, а не бонус у партійних списках», – Ліля Мусіхіна

В час, коли Україна переживає постмайданівську епоху, на Сході тривають бойові дії, особливу нішу у суспільстві зайняли не представники виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування, а – волонтери.


Про їх діяльність знають, мабуть, усі, від наймолодшого до найстаршого. Тонни зібраної гуманітарної допомоги, придбаного військового спорядження, тисячі рейсів на Схід – і це не повний список тих необхідних країні справ, які щоденно виконують люди доброї волі. Тому й не дивно, що саме їх тернополяни, як і більшість жителів нашої країни воліли б бачити в місцевих радах, які прийдуть на зміну нині діючим, у вересні. Не виняток і представники як рейтингових, так і не дуже, політсил.

Однією із найвідоміших волонтерок, яка сьогодні віддає чи не усю себе турботі про бійців АТО, є письменниця Ліля Мусіхіна. Не одноразово тернополяни пропонували цій жінці очолити список тієї чи іншої політичної сили, проте Лілія дотримується іншої позиції… 

Untitled-91«Будь ласочка…Я ніколи нічого не просила для себе. Тепер попрошу: не мучте мене з тією політикою. Кожен із вас має свою життєву програму, кожен робить те, що підказує йому його власне серце. Чому ж тоді чи не всі політичні сили Тернопільщини вирішили, що я конче маю бути в їхніх списках? Я не можу більше. Мені погано від цього. Все, що я роблю – роблю просто щоб хоч якось прикластися до збереження України. Я не хочу і не можу бути ні політиком, ні господарником міського чи обласного маштабу. У мене нема ні відповідних знань, ні досвіду. Зрештою, і господарник із мене ніякий – досі, у своїх 36 з хвостиком, у мене нема нічого ні рахунка в банку, ні житла, ні авто. Є лише дитина, чоловік, кішка і собака. І купка книжок…Вірите, навіть письмового стола свого нема. Не мучте мене. Я не та, хто вам потрібен. Від кожної такої пропозиції мені хочеться вити. Мене часто запитують, особливо ці, із політичного бомонду: «Як ти житимеш після війни?» – Не знаю. Я вже нічого не знаю і не хочу. Іноді мені дуже не хочеться дожити до цього дня. Бо я справді не знаю, як далі жити. І всі ці ваші пропозиції і переконання, часом підкріплені солодкими словами і щедрими обіцянками, але не підкріплені щирістю і правдою, б’ють мене надто боляче. Яко я для когось хоч щось важу – припиніть ці тортури. Я людина, а не бонус у партійних списках», – написала волонтерка на своїй сторінці в соціальній мережі.

Зазначимо, Штаб збору допомоги військовим, який представляє Ліля Мусіхіна, працює в Тернополі за адресою вул.Грушевського, 1.

 


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)