Як козацьке місто на Тернопільщині загубило свою славу (фотофакт)
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як козацьке місто на Тернопільщині загубило свою славу (фотофакт)

zboriv-1
Сміття

Дивлячись на фото Зборова ще років 20 тому, та слухаючи переповідання старшого покоління стає зрозуміло, що колись Зборів мав статус чистого міста, а де ж ми його з вами загубили? Про це пише сайт Зборів

Що відбувається з нашою річкою зрозуміло одразу коли проходиш біля неї, тут питання швидше до влади та організацій, які (не) займаються цим. А що з вулицями? Мені щось не віриться, що зборівські бродячі собаки розвинуті до такого рівня, щоб зуміти рознести сміття таким чином:

Хоч і що зробили це люди…не повертається сказати язик. Хочу вже в який раз наголосити, що ні поліція, ні двірники не мають стояти, як охоронці під кожним кущем цього міста, щоб такі невігласи як 50% зборівчан не могли донести своє сміття до урни чи дому, бо це ж страшенно обтяжує їх щільний графік життя.

Відома всім приказка «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» тут якраз доречна. Ніяка комунальна служба не наведе в місті порядок і чистоту, якщо мешканці міста не будуть відповідальнішими.
Де наша культура? Чому величезна частина цього непотребу опиняється не в урнах, контейнерах чи звалищах, а в кущах чи й просто на тротуарах? І тут винен не Порошенко чи уряд, тут виною наша свідомість, точніше її відсутність.

Читайте також: На Тернопільщині автомобіль збив 6-річну дівчинку – дитина в лікарні

Зборів
Зборів

А хто з цим бореться ? – Ніхто. І скільки разів вже наголошували про це в соціальних мережах, скільки прибирали парк молоді активісти.

Все безрезультатно. Які ваші пропозиції змінити такий факт у нашому місті? Бо поки про “місто козацької слави” мова йти не може, лише про місто брудної слави. А чи правильно буде аби інші 50% тих, що бережуть довкілля, прибирали за тими, хто його забруднює?- Питання доволі спірне.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)