Як міська влада дбає про найменших тернополян?
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як міська влада дбає про найменших тернополян?

Нещодавно у Тернополі вперше за багато років відкрили новий дитячий садок на вул. Київській. Сьогодні дошкільний навчальний заклад № 4 відвідує 90 діток.

Функціонує у ньому чотири групи, до того ж, одна із них – 12-ти годинна.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, на початку року у черзі в дитячі садки нараховували понад 500 дітей, а завдяки відкриттю чотирьох груп у діючих дошкільних навчальних закладах та нового садочка проблему частково вдалося вирішити. «Плануємо скоро відкрити ще п’ять додаткових груп у діючих дитсадках за кошти міської ради та Представництва ЄС. Їх окрім маленьких тернополян будуть відвідувати діти переселенців. Наразі триває ремонт у дитсадку на вул. Юності, який ми запланували відкрити ще цього року. Там функціонуватиме шість груп», – каже очільник міста.

Як розповідають батьки – у садочку № 4 створені усі умови для комфортного навчання та виховання їх діток, працюють хороші педагоги. Ще до відкриття заклад утеплили, обладнали індивідуально-тепловий пункт, закупили кухонне, медичне, пральне та інше необхідне обладнання, облаштували ігрові кімнати.

www.rada.te.ua


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)