Як паркуватися заднім ходом при відсутності парктроніка або камери заднього виду
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як паркуватися заднім ходом при відсутності парктроніка або камери заднього виду

фото з мережі інтернет

Припаркуватися заднім ходом - це складний маневр. Причому не тільки для автолюбителів, які зовсім недавно сіли за кермо, але і для водіїв зі стажем.

Тим більше якщо автомобіль не обладнаний парктроніком або камерою заднього виду. Таке додаткове обладнання помітно полегшує заїзд заднім ходом. Можна порадити водію-початківцю придбати парктронік або обладнати свій автомобіль камерою заднього виду.

Проте, найнадійнішим способом навчитися впевнено паркуватися – це набути навички правильно оцінювати і відчувати відстань ззаду свого авто. Для цього можна використовувати кілька варіантів тренувань.

Перший і найбільш надійний спосіб – це виходити з автомобіля для того, щоб правильно оцінити ситуацію. Багато водіїв до останнього намагаються припаркуватися «наосліп», оскільки побоюються, що їх вважатимуть «чайниками». Але річ у тому, що краще бути «чайником», ніж при заїзді на паркувальне місце пошкодити і свій, і чужий автомобіль.

Ще одна порада – це встановити який-небудь орієнтир на багажник або задній бампер. Це допоможе правильно зрозуміти, де знаходиться край машини.

Ну і звичайно не зашкодить потренуватися виконувати цей маневр. На якомусь майданчику слід встановити коробки, які будуть імітувати автомобілі і паркувати свою машину, намагаючись їх не торкнутися.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)