У кожного дачника є свої способи посадки різних культур. Однак часом хоче спробувати щось новеньке, що спростить роботу в саду і городі. Нерідко сучасні методи, знайдені на просторах Мережі, не працюють. Як же посадити тюльпани восени у відкритий ґрунт?

Помилки при висаджуванні цибулин тюльпанів

Багато садівників радять висаджувати квіти на глибину багнета лопати. Однак насправді глибина посадки повинна бути співмірна розміру цибулини. Якщо вони великі, 15-17 см — ідеальна глибина. Якщо цибулини старі і невеликі, то має бути максимум 10 см, інформує Ukr.Media.

Підживлювати цибулини органічними добривами, особливо гноєм, не можна. Квіти можуть отримати опік або почати проростати. Холоди ж, які неодмінно настануть, погублять пророслу цибулину.

Краще на дно ямки покласти пісок, він буде захищати цибулину від зайвої вологи, не дасть квітці захворіти або почати гнити.

Також не потрібно утрамбовувати ґрунт після посадки. При сході снігу земля сама осяде, і цього буде достатньо. В цілому, краще не садити тюльпани там, де навесні з’являється багато талої води. Також слід вибирати некислий ґрунт.

Нехтувати обробкою цибулин перед початком робіт теж шкідливо — краще обмити їх фунгіцидом.

Що стосується термінів посадки, то варто дивитися на погоду, а не на календар. Іноді земля не замерзає до грудня, а значить і садити не забороняється до цього часу.

Не можна шкодувати зіпсовані цибулини, якщо не розбиратися добре у хворобах квітів, то краще не садити хворі тюльпани.