Як районну лікарню на Тернопільщині оснащують сучасним обладнанням
Чт. 2 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Як районну лікарню на Тернопільщині оснащують сучасним обладнанням

16998141_916290911807828_1663453496056550603_nТеребовлянська центральна районна лікарня з кожним роком оснащується новим обладнанням. В медичному закладі уже функціонує сучасна клініко-діагностична лабораторія.

Окрім того, у лікарні встановлено рентген-діагностичний комплекс (комп’ютерна томографія, УЗД, рентгенографія), придбано сучасні апарати для проведення малоінвазивних оперативних втручань. Також тут проведений капітальних ремонт приймально – діагностичного, хірургічного, терапевтичного відділень, пральні та стерилізаційної з відповідним обладнанням.

Реконструкцію приміщення та функціонування нового обладнання оглянув під час робочої поїздки у Теребовлянський район голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

«Сьогодні вже завершений капітальний ремонт пологового відділення, на який було витрачено близько 1,5 мільйонів гривень з місцевого бюджету (кошти громад та районної ради) та частково з субвенції державного бюджету, що виділяється на фінансування закладів охорони здоров’я. Залишається оснастити відділення обладнанням та усім іншим необхідним інвентрем», — розповів головний лікар Теребовлянської ЦРЛ Михайло Никеруй.

А відтепер у Теребовлянській центральній районній лікарні запрацював цифровий мамограф. 

«Місцеві медики мали потребу в придбанні мамографа, адже онкологія щорічно прогресує. А новий апарат фінського виробництва дозволить раніше діагностувати захворювання молочної залози і відповідно зменшить кількість ускладнень. До слова, в області із районних лікарень подібне обладнання мають лише Заліщицька та Тернопільська райлікарні», — зазначив Михайло Никеруй.

Читайте також: Неймовірна жінка, яка вже 57 років прибирає Тернопіль (фото)

Загалом за останні роки вказана лікарня отримала цифровий флюорограф, три УЗД апарати, комп’ютерний томограф, лапароскопічна стійка для малоінвазивної хірургії, апарат ШВЛ, холтерівський апарат, для круглодобового моніторингу хворих з порушенням ритму серця, апарат для зварювання м’яких тканин. На сучасному рівні обладнана клініко – діагностична лабораторія: біохімічний, імуноферментний, гематологічний аналізатори.

Слід зазначити, щорічно у даному медичному закладі лікується понад 8 000 осіб, хірургами лікарні здійснюється 1600 операцій різної складності. У  лікарні та поліклініці проліковано 57 учасників АТО та їх сімей.
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)