Як тендери допомогли міській владі Тернополя зекономити бюджетні кошти
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як тендери допомогли міській владі Тернополя зекономити бюджетні кошти

У квітні нинішнього року міська влада Миколаєва та Тернополя практично одночасно провели тендери на закупівлю чеських тролейбусів «Skoda 14 TR», але… в Миколаєві ціна одного тролейбуса виявилася практично вдвічі вищою, ніж у Тернополі.

Як з’ясували журналісти НЦЖР, у Тернополі тендер проводили безпосередньо з чеськими фірмами UNICARS і ELERPRO, а Миколаїв вибрав іншу процедуру закупівлі, провівши аукціон через українських посередників.

«Миколаївелектротранс» закупив 14 тролейбусів за ціною 747 тис. грн. за штуку у дніпропетровської фірми «Дуотранс». Інформація про це розміщена в «Віснику державних закупівель». Керівник фірми – постачальника «Дуотранс» – Дмитро Науменко. Розмір статутного капіталу становить 26 тис. 200 гривень. «Тернопільелектротранс» купив схожі тролейбуси «Skoda 14 TR», по 361 тис. 800 грн. за штуку, а також «гармошки» «Skoda 15 TR» по 442 тис. 200 грн. Тендер на тернопільські тролейбуси виграла чеська фірма ELERPRO.

Як повідомив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський, при купівлі транспортних засобів тернополяни взяли на себе розмитнення машин (які прибули з Чехії вже відремонтованими і пофарбованими), а також перегін їх до місця призначення.

У той же час розмитнення, перегін до Миколаєва, а також ремонт і фарбування тролейбусів для Миколаєва виробляла дніпропетровська фірма «Дуотранс», яка виграла тендер. Всі ці витрати і вплинули на подорожчання ціни, пояснив у коментарі журналісту НЦЖР глава конкурсних торгів Костянтин Чмир.

Джерело: nikcenter.org


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)