Як тернопільські студенти зібрали 22 тисячі гривень і на що їх потратили
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як тернопільські студенти зібрали 22 тисячі гривень і на що їх потратили

Чотирнадцятого жовтня в Україні відзначаємо День захисника Вітчизни. З нагоди цього свята 13 жовтня в Тернопільському національному економічному університеті організували доброчинний аукціон. 

Лоти на аукціон надали адміністрація університету, факультетів, інститутів та коледжу, керівники та колективи кафедр, працівники не навчальних структурних підрозділів. Загалом до уваги присутніх було представлено 123 лоти, серед яких: декоративні статуетки, картини, ікони, посуд, солодощі, скриньки, дерев’яні годівнички, футбольні м’ячі, канцелярське приладдя, жіночі аксесуари, піратський вітрильник, подарункові сертифікати тощо. 
 
Учасники заходу були враженні розмаїттям та кількістю представлених речей, тому між ними точилася запекла боротьба за найцікавіші лоти.

До слова, в Тернопільському національному економічному університеті доброчинний аукціон проходить вже втретє і став доброю традицією напередодні свята Покрову Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни. 

Під час аукціону було виручено 22 387 грн. Усі кошти, зібрані під час зустрічі, будуть спрямовані на допомогу нашим військовим, які перебувають у зоні проведення АТО та підтримку студентських ініціатив.