Як тернополянам подати показники газу, щоб не платити зайвого?
Чт. 9 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як тернополянам подати показники газу, щоб не платити зайвого?

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

Показники лічильників газу слід фіксувати першого числа місяця та передати газовикам до п’ятого числа.

 Процедура та терміни передачі показників змінені ще минулого року. Завдяки цьому, вважають фахівці, підрахунки обсягів використаного газу за попередній місяць будуть коректнішими. Відповідно до нового Кодексу, споживач повинен впродовж  п’яти діб після завершення звітного періоду (з 1 по 5 число наступного місяця включно) надати інформацію про фактичні покази лічильника газу станом на кінець звітного місяця. Тобто, до 5 лютого– подати показники за січень, до 5 березня – показники за лютий і так далі. Наголошуємо, що відповідно до Закону України “Про ринок природного газу”, нових Правил постачання природного газу та “Кодексу газорозподільчих систем”, затвердженого Постановою НКРЕКП, яка зареєстрована у Мін’юсті, споживачі зобов’язані щомісяця подавати показники лічильника.

Оскільки обробка даних, переданих через деякі сервіси може зайняти декілька днів, то адміністрація ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» радять не відтерміновувати час подачі показників до останнього дня,  а повідомляти їх впродовж наступних трьох днів після першого числа.

Передати показники спожитого газу у підприємство можна зателефонувавши операторам за номерами телефонів 52-46-95, 52-71-99, 52-63-78, 52-27-30 чи 52-72-19.

Читайте також: Українські молоді лікарі впровадили цікаву ініціативу

Для подачі показів за спожитий газ тернополяни можуть скористатися і іншими можливостями. Зробити це можна безпосередньо у відділі розрахунків на вул. Митрополита Шептицького, 20, подати свої дані через інтернет на сайті gazpostach.te.ua, tmgaz.te.ua за допомогою сервісу eps.te.ua або через термінал «Приват Банку». Як ми вже писали, здійснити подачу показників можна і за допомогою спеціальних скриньок у розрахункових центрах підприємства на вулицях Родини Барвінських, 4 та Митрополита Шептицького, 20, вкинувши туди аркуш із необхідними даними.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)