Як тернополянам виглядати «спортивно», не витрачаючи на це грошей?
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Фото: ТМЦФЗН

Як тернополянам виглядати «спортивно», не витрачаючи на це грошей?

В Тернополі функціонує п’ять універсальних спортивних майданчики, а також вуличні тренажери, на яких тернополян щонеділі тренує та консультує Чемпіонка світу з паверліфтингу Лілія Проць. 


Фото: ТМЦФЗН
Фото: ТМЦФЗН

Більше двадцяти вуличних тренажерів нещодавно встановили на острівку «Чайка», що розташувався в парку ім.Т.Шевченка. Сьогодні кожен охочий має змогу позайматися на них та абсолютно безкоштовно забезпечити своєї тіло ефективними фізичними навантаженнями не гірше, ніж у професійних тренажерних залах.

Окрім того, щонеділі з 10:00 до 11:00 год. тернополян на острівку «Чайка» консультує та навчає професійної майстерності чемпіонка світу з паверліфтингу Лілія Проць.

Протягом останніх декілька років в усіх мікрорайонах міста встановлено нові чи реконструйовано існуючі спортивні майданчики, які також ідеально підходять для занять спортом.

– Як відомо займатись фізкультурою можна вдома, у парку, у дворі. А ще краще коли поруч є спортивний майданчик. Тому хочу нагадати тернополянам, що у кожному мікрорайоні міста є універсальний спортивний майданчик. Переваги майданчиків вагомі: є розмітка для гри у футбол, волейбол, баскетбол, є стійки і можна пограти у бадмінтон та великий теніс. Хороше покриття дозволяє безпечно бігати та гратись у різноманітні ігри та естафети для дітей. Чиста та рівна поверхня покриття дозволяє розкласти каримати та позайматись йогою на свіжому повітрі, – розповідає Ліля Проць.

Універсальні спортивні майданчики вже відкрито на
вулицях 15 Квітня, 35 (мікрорайон «Аляска»), М. Вербицького, 6 (мікрорайон «Канада»), Старий Ринок, 3-5 (мікрорайон «Центр»), П.Орлика-Юності (мікрорайон «Дружба»),
Д.Галицького, 28 і Л.Українки, 17 (мікрорайон «Східний»).

За словами міського голови Тернополя, вуличні тренажери заплановано встановлювати у кожному мікрорайоні міста та в новому «Парку Здоров’я». «З відкриттям таких майданчиків Тернопіль підкреслює, що радо переймає кращий досвід світу для розвитку громади та підтримує ініціативи, які популяризують здоров’я, фізичну культуру і спорт», – додає Сергій Надал.