Як тернополянка в Індії моделлю працювала
Ср. 8 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Як тернополянка в Індії моделлю працювала

Модель
Модель

Нещодавно з свого омріяного закордонного стажування повернулася студентка ННІМЕВ ім Б.Д. Гаврилишина Пікунець Софія.

Стажування проходило в агентстві «Anmol Garg And Associates», яке розташоване в столиці Індії, Нью-Делі. Звісно, це була бажана, але одночасно надзвичайно хвилююча закордонна поїздка. Хвилювання були пов’язані з особливостями стилю життя індусів, їхніми цінностями, релігією, їжею та ін.. Не менш хвилюючим моментом було знання мови, проте, як виявилося, достатнім було володіти англійською мовою, адже багато індійців знають англійську, так як Індія в минулому була британською колонією. В моменти спілкування неодноразово студентка згадувала заняття з англійської мови в університеті. Подорож дала змогу покращити мовні знання, оскільки більшість економічних термінів вживалися тільки англійською.

Читайте також: На ринок Тернополя виходять польські фірми

Країна манила своєю барвистою культурою та теплом. Індійці виявилися чуйними, комунікабельними та гостинними людьми, які завжди готові прийти на допомогу. Проте, сама країна – це країна контрастів: є дуже бідні люди, є дуже багаті люди; вражає, що ідеально чиста вулиця раптово переходить в дуже засмічену, про те це бентежить лише іноземців, індуси нормально до цього ставляться; дивно, що чоловіки ходять по вулицях тримаючись за руки і це говорить лише про те, що вони друзі і тільки; важко було звикати до гострої їжі, повсюдно відчувалася антисанітарія, тому готували їжу самостійно.

Варто зазначити, що модельний бізнес в Індії розвинений досить добре, постійно є попит на моделей європейської зовнішності для зйомок відеороликів, банерів, показів, компейнів та каталогів одягу. За час перебування в Індії Софія мала змогу сфотографуватися для відомих глянцевих журналів. Поряд із демонстрацією сучасної моди, відбувалися зйомки національного одягу для інтернет-каталогів – таких як сарі та курти.

Модель
МодельЗагрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)