Як відомий канадієць на Тернопільщину приїжджав
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як відомий канадієць на Тернопільщину приїжджав

poliВчора мали честь приймати у Збаражі  надзвичайно цікавого і поважного гостя з Канади. До нас завітав професор Альбертського університету, доктор філософії, директор Центру канадознавства Острозької академії, Валерій Полікарпович Полковський. Про це повідомляє мер Збаража Роман Полікровський.

Мали чудову зустріч в міській раді, а також зустрілись з курсантами нашого місцевого коледжу. Пан Валерій провів чудову лекцію про роль української діаспори в становленні Канади, а також участь в підтримці демократичних процесів в Україні.

Канада надавала і надає велику підтримку Україні, особливо зараз в умовах війни з Росією і Валерій Полковський є одним із активних волонтерів, який об’єднує представників діаспори задля підтримки України.

 Серед іншого загострив увагу на вивченні іноземних мов, адже це вимога часу і величезні можливості навчання за кордоном, зокрема в Канаді. Усіх вразила історія життя пана Валерія, адже він сирота і виховувався в інтернаті,але наполеглива праця і цілеспрямованість допомогли йому пройти успішний, хоч і складний шлях в Україні від вихованця інтернату, до професора, декана університету, а потім переїхавши в Канаду і там Бог допоміг йому стати успішним. Цікаво, що Валерій Полікарпович запропонував співпрацю і готовність приїхати ще, а також залучити діаспору до підтримки коледжу.

P.S. Переконаний, що співпраця буде успішною, а багато хлопців і дівчат, які були на лекції по іншому подивляться на життя після цієї чудової зустрічі! Адже саме їм завтра будувати країну!