Викрито колишнього бойовика «ЛНР», який понад чотири роки переховувався від правосуддя Декілька днів у Тернополі відбуватиметься видовищний бій Віктоp Овчаpук: «Омитий кpов’ю багатьох поколінь геpоїв, сувеpенітет нашої деpжави – безцінний для усіх укpаїнців» Будівельна компанія «Матла» вітає тернополян з Днем Незалежності Тернопіль має ще одне місто-партнер за кордоном Вітання очільника Тернополя Сергія Надала з Днем Незалежності «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук У Тернополі люди збували наркотики, придбані за підробленими лікарськими рецептами Тернопіль затвердив документ, який розробив спільно з ОБСЄ На Тернопільщині покарають громадянина, що незаконно облаштував штучну водойму У Тернополі навчають найкраще в Україні! (рейтинги) 3-річна Надійка з Бучацького району потребує допомоги після видалення пухлини «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук Стало відомо, де у Тернополі діяв бордель 254 препарати, із них 72 є безкоштовними, відтепер доступні для тернополян

Як виглядатиме новий парк у Тернополі? Про це запитали у жителів громади


22 квітня стартує відкритий архітектурний конкурс на кращий ескізний проект нового міського парку у Тернополі, площею 10,5 га, який буде розміщений на території мікрорайону №14 та обмежений вулицями Генерала М. Тарнавського, вул. Володимира Великого, вул. М. Липницького та вул. Київською.

Перед учасниками конкурсу ставиться завдання розробити ескізний проект нового міського парку з врахуванням сучасних тенденцій садово-паркового мистецтва та існуючої містобудівної ситуації.

До участі у відкритому конкурсі запрошуються фахівці, авторські колективи, які подали на конкурс проекти ескізних ідей, що відповідають його умовам. А саме:

Ескізним проектом необхідно передбачити:

 • містобудівний аналіз;
 • використання SMART-компонентів;
 • виразне образно–пластичне вирішення композицій відповідно до ідеї та змісту;
 • раціональне використання земельної ділянки;
 • об’ємно–просторове і архітектурно–планувальне рішення обꞌєктів обслуговування парку з врахуванням масштабу і характеру довкілля;
 • проведення комплексного благоустрою території.

Ескізний проект повинен містити:

 • ситуаційний план місця розташування парку М1:2000;
 • схема генплану парку М1:1000;
 • фрагменти окремих елементів благоустрою  М1:500;
 • ілюстративні матеріали (в довільній формі);
 • пояснювальна записка (до двох сторінок формату А-4) з орієнтовним кошторисом витрат на проектування та реалізацію проекту, облаштування прилеглої території.

Конкурсні матеріали подаються анонімно під девізом у формі шестизначного числа, яке проставляється у верхньому правому кутку на перших сторінках усіх матеріалів ескізного проекту та пояснювальній записці.

Конкурс триватиме з 22.04.2019р. по 22.06.2019р.

Підсумки конкурсу підводяться після попереднього розгляду членами журі та враховуючи результати громадського опитування щодо представлених ескізних проектів.

За результатами конкурсу журі відбирає три кращі ескізні пропозиції, для яких встановлюється призовий фонд.

Переможець конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проекту.

Конкурсні матеріали необхідно подавати з 10:00 год. до 13.00 год. (з понеділка до п’ятниці) в управління культури Тернопільської міської ради за адресою: бульв. Тараса Шевченка, 1, 3 поверх.

Телефон для довідок: (0352) 42-06-72, 52-67-32,

електронна адреса: kultura_mr.ter@ukr.net.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!