Як зареєструвати дитину у перший клас школи Тернополя? (детальна інструкція та відповіді на поширенні запитання)
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як зареєструвати дитину у перший клас школи Тернополя? (детальна інструкція та відповіді на поширенні запитання)

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

З 1 березня у школи Тернополя запроваджується обов’язкова електронна реєстрація дітей для зарахування до першого класу через систему, яка працює на основі технології Blockchain.  

Електронна реєстрація у перші класи відбувається з 1 березня по 29 травня 2020 року через порталhttps://school.bloqly.com/#

Новий сервіс дасть можливість тернополянам прозоро користуватися правом черги на зарахування у школу, унеможливлює зміни у системі.

 Додатково:

  • З інструкцією, як зареєструватися на порталі, ви можете ознайомитися тут: https://bit.ly/2PCqjNz
  • Також доступна відеоінструкція на сайті Тернопільсьскої міської ради

Інструкція:

Крок1. Один із батьків/законних представників реєструється на порталі https://school.bloqly.com/#;

Крок2. Вносить свої дані та дані дитини, обрає школу за територією проживання;

* Де дізнатися, яка школа закріплена за територією вашого проживання? Ця інформація доступна тут: https://bit.ly/3cflPGh4

Крок3. Впродовж 10-ти робочих днів після подання електронної заявки на зарахування, принесіть у школу наступний перелік документів:

  • Заяву про зарахування дитини до першого класу закладу освіти від одного з батьків дитини (законного представника), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком;
  • Копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти;
  • Оригінал або копію медичної довідки заформою первинної облікової документації№ 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  • Копію та оригінал документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

*Якими документами можна підтвердити місце проживання дитини? Детальніше інформація доступна тут: https://bit.ly/2wn3LJB

Крок4. Отримайте сповіщення про зарахування вашої дитини у школу на електронну пошту.

 Хто має право на першочергове зарахування у школу?

  • Діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування (*дізнатися, яка школа закріплена за територією вашого проживання, ви можете тут: https://bit.ly/3cflPGh4);
  • Діти, які є братами та/або сестрами учнів цього закладу;
  • Діти працівників цього закладу освіти;
  • Діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за наявності).

Поширені питання

***

Питання. Що буде, якщо батьки/законний представник не принесуть у школу необхідних документів впродовж 10-ти робочих днів після електронної реєстрації?

Відповідь: Така заявка буде відхилена. Батьки/законний представник зможуть повторно подати заявку на зарахування, яка опиниться у черзі під новим порядковим номером. Проте відновити попереднє місце у черзі буде неможливо.

***

Питання: У скільки шкіл маю право подати електронну заявку на зарахування у перший клас?

Відповідь: У декілька шкіл. Проте у школу, яка обслуговує ваш будинок, вас зараховують першочергово, тоді, як у інші вибрані вами установи, ваша заявка буде розглядатися лише за наявності вільних місць.

Також будьте уважні, адже якщо одна школа підтвердить ваше зарахування, тоді заявки на зарахування у інші заклади будуть автоматично відхилені системою. У такому випадку відновити номер у черзі буде неможливо, тому вам доведеться повторно подавати електронну заявку.

***

Питання: Якщо мені прийшло підтвердження про зарахування дитини у школу, але я передумав/змінилися обставини. Яким чином скасувати заявку?

Відповідь: У вашому кабінеті на порталі https://school.bloqly.com/# є можливість відслідковувати статуси розгляду усіх поданих вами заявок. Також у вас є можливість «Скасувати заявку». Це означає, що заявка буде скасована і пропаде у черзі. Якщо у вас буде необхідність повторно подати документи про зарахування дитини у школу, вам доведеться подати електронну заявку ще раз, яка опиниться під новим порядковим номером.

***

Питання: Якщо я хочу, щоб моя дитина відвідувала школу, яка не відноситься до території нашого проживання?

Відповідь: Ви можете подати заявку у будь-яку школу. У випадку, якщо дитина проживає не за місцем обслуговування школи, така заявка буде розглядатися відповідно до черги, але за наявності вільних місць (орієнтовно наприкінці травня).

Якщо у бажаній школі, відповідно до черги, буде вільне місце, ваша дитина буде навчатися у цьому закладі. Якщо ж вільного місця не буде, і не буде вільних місць у школі, яка закріплена за територією вашого проживання, у такому випадку вашій дитині запропонують третій варіант, де будуть вільні місця і яка буде наближена до території вашого проживання.

***

Питання: Якщо я не маю електронної пошти/не вмію користуватися системою, як відбудеться процес зарахування моєї дитини у перший клас?

Відповідь: У такому випадку вас зареєструє у електронну чергу відповідальний адміністратор у школі.

***

Питання: Чи захищені дані моєї дитини у системі?

Відповідь: Так, усі дані захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори школи та управління освіти і науки. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних вашої дитини не мають.

Документи

Для більш детального ознайомлення з Порядком електронного зарахування у школи, ви можете ознайомитися з рішенням виконавчого комітету №179 від 26.02.2020 року про «Про порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської ради» https://bit.ly/39esQoD

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)