Як змагалися віндсерфінгісти на Тернопільщині
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Як змагалися віндсерфінгісти на Тернопільщині

віндсерфінгісти
віндсерфінгісти

Кубок Тернополя з віндсерфінгу з нагоди Дня Міста проходив на акваторії міського ставу. Було проведено шість перегонів у двох класах вітрильних дощок – RS:X серед дорослих, та Techno 293 – серед юнаків.

Паралельно проходили також заїзди вітрильних яхт у класі «Лазер» серед ветеранів.

Учасниками змагань стали вихованці секції віндсерфінгу обласного відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОН України. Відбувались перегони неподалік пляжу «Циганка», відтак спостерігати за ними мали можливість чимало тернополян.

Перемогу серед дорослих спортсменів здобув учасник Олімпіади-2016, майстер спорту України міжнародного класу Олександр Тугарєв. Другим став кандидат в майстри спорту Мар’ян Воловець, на третьому місці – КМС Юрій Будай.

Далі турнірній таблиці були: Станіслав Клапак, В’ячеслав Ровецький, Віталій Мундяк В’ячеслав Іваночко.

Серед юнаків, які змагались у класі Tecno 293, Кубок міста виборов Петро Процевич. Срібну медаль здобув його брат Павло Процевич, третє місце посів Максим Мирошник, а четвертим був Іван Колодницький. Як наймолодший учасник відзнаку змагань отримала десятирічна Аліна Нижегородова.

Усі переможці та призери є також представниками Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренери спортсменів Олексій Нижегородов та Олександр Тугарєв.

Додамо, що у класі яхт «Лазер» виступали ветерани вітрильного спорту Тернополя, яхтсмени із тридцятирічним стажем Орест Стадник та Юрій Нижегородов, які вкотре довели підростаючому поколінню, що можна займатися спортом і показувати результати у будь-якому віці, поділилися у ТОДА управлінні фізичної культури та спорту.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)