Які дороги відремонтують у рамках програми «Велике будівництво»
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Які дороги відремонтують у рамках програми «Велике будівництво»

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

ремонт дороги“47 км від між містами Тернопіль та Бережани – перший новий об’єкт Великого будівництва у 2021 році на Тернопільщині. Ремонт автошляху М-12 є пріоритетом Президентської програми, адже разом з автошляхом М-04 він утворить новий маршрут, присвячений 30 річниці Незалежності (Траса М-30 )”, – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Ділянка майбутнього автошляху М-30 Стрий – Ізварине в Тернопільській області проходить від меж Івано-Франківщини та Хмельниччини через Тернопіль. Від обласного центру до межі Хмельницької області її лагодили 2018 року. А от від Тернополя через місто Бережани до меж Івано-Франківської області цей автошлях не знав ремонту ще з 1990-х років.  Роботи стартують вже у другій половині березня. Заплановано, що техніка рухатиметься із села Підгороднє на захід.

Крім того, у рамках програми “Велике будівництво” заплановано ремонт двох об’їзних доріг Тернополя.

“Будівництво східного обходу Тернополя, котрий з’єднає траси міжнародного значення М-19/Е-85 та М-12/Е-50. Головне завдання нової дороги – розвантажити вулиці обласного центру Тернополя від вантажного транспорту, покращити екологічну ситуацію в місті, зменшити рівень вібрації та шуму від потоку автомобілів, адже сьогодні комунальна об’їзна дорога Тернополя збігається з міськими вулицями. Східний обхід Тернополя – перший за часів незалежної України грантовий проект, в рамках якого передбачено спрямувати на будівництво 20 млн. євро”, – констатував Володимир Труш.
Інша об’їзна –  заходить у Тернопіль зі сторони Збаразького кільця. Вартість робіт – близько 750 млн. грн.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)