Які штами грипу очікують в Україні?
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Які штами грипу очікують в Україні?

З початком осені на Тернопільщині почастішали випадки захворюваності на грип. Однак перевищення епідпорогів не спостерігалось.

грипФахівці МОЗ очікують збільшення кількості хворих на грип і закликають проводити вчасно вакцинацію. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

“Із урахуванням оновленого складу вірусів, що ймовірно циркулюватимуть на території країни, у новому сезоні фахівці очікують збільшення кількості захворілих на грип. У зв’язку з цим спеціалісти закликають людей без імунітету вчасно вакцинуватися від грипу”, п– йдеться в повідомленні МОЗ. Лікарі наголошують, що своєчасне щеплення від грипу дозволить уникнути хвороби або ж її ускладнень. Розпочати вакцинацію проти сезонного грипу варто у вересні-жовтні поточного року. Особливу увагу МОЗ закликає звернути на імунізацію осіб із груп медичного, епідемічного та професійного ризику. Нагадаємо, що ВООЗ оприлюднила прогноз циркуляції штамів вірусу та рекомендації по вакцинації для північної півкулі світу в епідемічному сезоні 2015–2016 рр.: – вірус подібний A/California/7/2009 (H1N1)pdm09; – вірус подібний A/Швейцарія/9715293/2013(H3N2); – вірус подібний В/Phuket/3073/2013. Ймовірно ці штами циркулюватимуть і на території України.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)