Якісна освіта: Тернопільський медичний університет отримав сертифікат міжнародного стандарту ISO
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Якісна освіта: Тернопільський медичний університет отримав сертифікат міжнародного стандарту ISO

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського вдруге отримав сертифікат і гравертон міжнародного стандарту ISO 9001:2015 на наступні три роки.

Цього року в університеті імені І.Горбачевського відбувся ресертифікаційний аудит з міжнародного стандарту ISO 9001:2015 (управління якістю). За його результатами було прийнято рішення, що система якості в нашому закладі вищої освіти відповідає усім вимогам. 

Сертифікат відповідності ISO 9001:2015 – це міжнародний документ, який підтверджує досягнення вищим навчальним закладом високого ступеня якості управління. Такого типу сертифікація системи менеджменту є невід’ємною частиною сучасної життєдіяльності університету.

Діяльність ТНМУ спрямована на підвищення якості освіти та науки, кваліфікації персоналу, постійне та своєчасне оновлення освітніх послуг відповідно до сучасних тенденцій. Сертифікація за стандартом ISO 9001: 2015 забезпечує пріоритетну позицію нашого університету на ринку освітніх послуг.

Довідково: 26 травня 2017 року Тернопільський медуніверситет за результатами сертифікаційного аудиту, проведеного зовнішніми аудиторами компанії Бюро Верітас Сертифікейшн Україна, вперше отримав сертифікат і гравертон міжнародного стандарту ISO 9001:2015 (управління якістю) за здійснення освітньої та наукової діяльності відповідно до вимог міжнародних стандартів.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)