Якісні знання - нові дослідження: Тернопільський університет виграв новітнє навчальне обладнання
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Якісні знання – нові дослідження: Тернопільський університет виграв новітнє навчальне обладнання

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського як переможець програми Instrumental Access 2019 від Seeding Labs отримав сучасне лабораторне обладнання.

Отримане обладнання значно покращить матеріальну базу та дасить можливість розвивати нові напрямки досліджень.

Завдяки перемозі ТНМУ отримав 20-футовий морський контейнер сучасного обладнання, зокрема обладнання для молекулярно-біологічних та фармацевтичних досліджень (23 кубічних метра). Серед отриманого є проточний цитофлюориметр BD Accuri, апаратура для електрофоретичних досліджень Amersham, Hoefer, Fisher Scientific, Invitrogen, хроматографічне обладнання Waters, хроматографічні колонки Sigma, центрифуги Eppendorf та Beckman Instruments, INC, ампліфікатор PCR Machine MultiGene OptiMax, флуоресцентний мікроскоп  Olympus. Також отримали систему для очистки води Millipore SAS, міні-вортекси, шейкери, розхідні матеріали, шейкери, витяжну шафу для зберігання реактивів, чотири потужні морозильні камери (до -86°С) Sanyo та Thermo Scientific, потужний автоклав, ліофільну сушку Labconco, роторний випарювач, два потужних СО2 інкубатори для вирощування культур клітин Sanyo, нагрівальні лабораторні платформи.

Учасники конкурсу проходили суворий відбір: потрібно було не лише обґрунтувати свою потребу в обладнанні, а й продемонструвати цінність та перспективність наукової діяльності продемонструвати потенційний вплив їхньої діяльності. Також враховувалися і такі фактори, як стабільність навчального закладу і країни в цілому, освітні та наукові досягнення і потужність інфраструктури.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)