Який порядок забезпечення інвалідів автомобілями, згідно нововведень Уряду?
Ср. 28 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Який порядок забезпечення інвалідів автомобілями, згідно нововведень Уряду?

Untitled-26Кабінет Міністрів України вніс зміни до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями. Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду, якою передбачена безоплатна передача автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, після смерті інваліда членам його сім’ї чи спадкоємцям. У разі їх відсутності або небажання отримати автомобіль, він повертається органам соціального захисту населення.

Як роз’яснили у Мінсоцполітики, проект акта було розроблено з метою посилення соціального захисту інвалідів, дітей-інвалідів і членів їхніх сімей та приведення нормативно-правових актів Уряду у відповідність із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту окремих категорій ветеранів війни».

Зокрема, зазначеним законом було внесено зміни до Закону України «Про гуманітарну допомогу», що передбачають передачу автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, яким інвалід був забезпечений через органи соціального захисту населення, членам його сім’ї без сплати ними будь-яких податків і зборів та незалежно від строку користування таким автомобілем, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Джерело: Міністерство соціальної політики


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)