Якою ілюмінацією вражає Тернопіль?
Пт. 18 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Якою ілюмінацією вражає Тернопіль?

iluminaciya_2016-8Нові елементи святкового освітлення тернополяни можуть побачити поблизу українського дому «Перемога» – тут прикрасили арку, що з’єднує «Перемогу» з бульваром Тараса Шевченка.

Також облаштували новою ілюмінацією арку у бік вулиці Валової. Нова ілюмінація неабияк приваблює тернополян, адже дане місце з появою блакитного сяйва стало одним із улюблених місць для фотографій.
Нові елементи святкового освітлення прикрасили і майдан Волі – тут опори світильників облаштували так, як минулого року на вулиці Сагайдачного, а саме, облаштували їх каркасами з ілюмінацією

Минулого року комунальники вперше у Тернополі прикрасили ілюмінацією фонтани: спочатку –“Сльози Гронського”, а потім п’ять каркасів для облаштування ілюмінації встановили у фонтанах на бульварі Тараса Шевченка. Цього року ілюмінація на водограях дещо вдосконалили, завдяки чому центральна частина міста засяяла по-новому. Святковий настрій даруватиме тернополянам і облаштована минулого роек нова ілюмінація на вулицях Валовій та Сагайдачного. Ці елементи настільки припали до душі містянам, що було прийняте рішення залишити їх впродовж року. 

Читайте також: У Тернополі будують “smart-зупинку”

На цих вулицях комунальники використали так званий “метеоритний дощ”, між “краплинами” якого розмістили світлодіодні кулі (на Валовій – білого кольору, а на вулиці Сагайдачного – червоного).

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)