Якщо наша влада не зіпсує відносини з Трампом, його політика буде прихильна до України, – М. Лубківський
Вт. 31 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Якщо наша влада не зіпсує відносини з Трампом, його політика буде прихильна до України, – М. Лубківський

Передвиборча риторика – це все ж емоції, це намагання знайти своїх прихильників серед багатомільйонної аудиторії. Робота ж державної машини – це зовсім інше. Так останні дії Трампа вже як новообраного президента Штатів прокоментував під час ефіру на Шустер LIVE дипломат, координатор Руху “Справедливість” Маркіян Лубківський.

_iva4984“Мою увагу привернуло декілька дуже цікавих фактів. По-перше, президент Трамп буквально “з коліс” включився в роботу і працює як діючий президент США, навіть десь відсунивши Обаму в бік. Телефоном із президентом Франції він уже обговорив поточні питання. І в цій розмові, до речі, звучала тема України поряд із питанням боротьби з тероризмом. Тобто, ситуація в нашій державі входить до переліку пріоритетів президента Трампа.

Що ще цікаво. Пригадуєте, Трамп у передвиборчій риториці багато говорив про те, що він виведе війська з Південної Кореї. Зараз же, у розмові з президентом Південної Кореї він запевнив, що США будуть підтримувати їх у протистоянні з Північною Кореєю”, – зауважив Лубківський. 

Також Лубківський зазначив: якщо ще два дні тому перемозі Трампа рукоплескали в російському парламенті, то вже сьогодні прозвучала заява Мєдвєдєва, який сказав, що не пов’язує зняття санкцій з Росії з приходом до влади в Америці Трампа. Тобто, це сигнал, що і країна-агресор відчуває: на політичну сцену прийшов серйозний гравець.

Це ще раз доводить: політика Трампа буде прихильною до України у разі, якщо Україна сама не зіпсує цієї політики, не зіпсує двосторонніх стосунків із США. “У цьому я як дипломат глибоко переконаний”, – наголосив координатор Руху Наливайченка “Справедливість”. Ці слова досвідченого дипломата підтримали майже 90% аудиторії.
Загрузка...Loading...