Є пропозиції щодо вдосконалення транспортної мережі – подавайте їх в міську раду
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Є пропозиції щодо вдосконалення транспортної мережі – подавайте їх в міську раду

Без-имени-3Впродовж останніх років міська влада активно працює над збільшенням мережі громадського транспорту: будують нові тролейбусні лінії та купують тролейбуси. Наразі триває процес розробки нової мережі, а зміни, цього разу торкнуться як тролейбусів, так і «маршруток».

В міській раді вже показали ескізний проект нової мережі. Після врахування пропозицій, представлять ще один – робочий, який згодом винесуть на чергове громадське обговорення. Тільки після врахування усіх пропозицій та остаточного затвердження, мережу громадського транспорту Тернополя буде змінено.

«У першу чергу акцентуємо увагу на тролейбусах, це найдешевший та екологічний вид транспорту, який перевозить одночасно усіх пільговиків. Саме тому, за останні роки ми придбали 23 нові тролейбуси. Зміни у транспортній мережі є необхідними, адже тернополяни часто звертаються із проханням збільшити кількість одиниць транспорту за окремими маршрутами або змінити рух транспорту. Проект нової мережі пройшов попереднє погодження із перевізниками, а зараз його представляємо для обговорення тернополянам», – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

За словами головного «транспортника» міста Ігоря Мединського, існуюча мережа не задовольняє у повному обсязі бажання та потреби пасажирів, її необхідно коригувати, бо змінилися напрямки пасажиропотоків. Під час розробки проекту вже враховано майже 70 звернень тернополян. Проектант – кандидат технічних наук Віталій Мазур.

«Зміни у запропонованому проекті стосуватимуться тролейбусних маршрутів №1 (в період з 9:00 до 17:00 год. курсуватиме від зупинки «Центр» до зупинки «Стадіон» через вул. Острозького, Шептицького, Живова, Острозького, Пирогова, Гоголя). Буде впроваджено новий тролейбусний маршрут №4 (вул. Живова через Залізничний вокзал – пр. Злуки – вул. Протасевича). Щодо автобусів – передбачаються зміни у маршрутах №1, 1А, які планують забрати, №5 (курсуватиме до с.Острів), №12 (від вул. М.Кривоноса до вул. Дружби – через вул. Миру), №8, 18 та 31 (від вул. Микулинецької – з лівим поворотом до містечка Шляховиків). Щодо вулиці Чернівецької, то за планом міської ради там повинен курсувати 36 маршрут (за умови погодження ДАІ), а маршрути № 20 та 7 їздитимуть до Нового ринку на вул. Шептицького», – зазначили розробники проекту.

Зазначимо, що до 20 жовтня 2015 року в міській раді приймають пропозиції щодо проекту нової транспортної мережі від тернополян. Їх можна подати за тел. 52 – 15 – 14, 52 – 69 – 41 або за адресою вул. Коперника, 1.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)