«Європейський тиждень сталої енергії» пройде у Тернополі
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Європейський тиждень сталої енергії» пройде у Тернополі

Тернопіль виборов право проведення «Європейського тижня сталої енергії»

Минулого року представництво ЄС в Україні запрошувало органи місцевого самоврядування взяти участь у конкурсі на право провести офіційне відкриття Європейського тижня сталої енергії в Україні, що відбудеться у червні 2020 року.

Участь у конкурсі  та перемогу здобуло місто Тернопіль, відтак уже розробляються перші кроки із підготовки до заходу, який заплановано провести 19 – 28 червня 2020 року.

Захід проводиться з метою інформування та стимулювання мешканців міста до зниження споживання паливно-енергетичних ресурсів шляхом впровадження заходів з підвищення енергоефективності, на виконання рішення міської ради від 29.11.2013р. №6/39/2 «Про затвердження Плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) м. Тернопіль», з метою виконання зобов’язань, передбачених Угодою мерів та популяризації енергозбереження, за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Запрошуємо долучатися до організації заходу волонтерів та активістів громадських організацій! З питаннями та пропозиціями звертайтеся  до фахівців сектору з питань енергозабезпечення міського управління ЖКГ (вул. Коперника,1/209 тел. 525833).


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!