Юлія Тимошенко: «Доки уряд та Офіс президента прикриватимуть корупцію?»
Пт. 16 Квітня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Юлія Тимошенко: «Доки уряд та Офіс президента прикриватимуть корупцію?»

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час погоджувальної ради у парламенті в понеділок, 1 березня, нагадала лідерам фракцій, що в Україні настав перший день весни.

«Це вже друга весна, коли було обіцяно закінчити епоху бідності, щось там весною саджати, перестати нарешті корупцією займатись. Минуло два роки, а ситуація лише ускладнилася й погіршилася», — заявила Юлія Тимошенко.

Команда партії «Батьківщина» порушує питання високих тарифів на газ, воду, електроенергію, тепло для людей. «В Україні — велика корупція, яка розпочалася 7 років тому й досі триває. Нині в усі сфери зайшли посередники, які закуповують дешевий газ, електроенергію, а потім втридорога перепродують українським споживачам», — впевнена Юлія Тимошенко.

«Доки уряд та Офіс президента прикриватимуть цю корупцію і перестануть бути співучасниками?» — запитує лідерка «Батьківщини».

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко подала законопроєкт №4680, який у разі ухвалення дозволить розв’язати тарифну кризу й знизить ціну на газ для людей утричі. У ньому пропонується спрямувати на потреби людей дешевий газ українського видобутку з рентабельністю 30%. Імпортний газ, закачаний у сховища влітку за низькими цінами, пропонується продавати людям за ціною закупівлі, врахувавши лише витрати на його транспортування й зберігання.

Юлія Тимошенко вимагає у керівництва Верховної Ради поставити законопроєкт на голосування, щоб побачити, хто його блокує, а також створити тимчасову слідчу комісію, щоб з’ясувати схеми корупції в НАК «Нафтогазі», які призводять до підвищення тарифів для українців.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)