З початку року на Тернопільщині в ДТП загинула 61 людина
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

З початку року на Тернопільщині в ДТП загинула 61 людина

Останнім часом спостерігається досить загрозлива тенденція: ДТП вже сприймаються суспільством як щось буденне. А тим часом неоголошена війна на вітчизняних дорогах продовжує щороку забирати тисячі життів…

Untitled-8Лише за одну добу п’ятниці, 9 жовтня, у Тернопільській області сталося сім ДТП. Дві – це виїзд на зустрічну смугу, решта – порушення правил дорожнього руху пішоходами, недотримання дистанції, ігнорування правил обгону та переїзду перехресть, перевищення швидкості. Внаслідок цих ДТП дві людини загинуло, семеро отримали травми.

За словами державтоінспекторів, з початку 2015-го року у Тернопільській області зареєстрували 1048 аварій – 61 людина загинула, 315 отримали травми. І хоча й кількість ДТП зменшилася на 2,7%, то от смертність в автопригодах порівняно з минулим роком, зросла на 35,6%.

До слова, щороку в Україні в ДТП гине понад п’ять тисяч людей, а щодоби стається близько 500 аварій, десять з яких смертельні. Основні причини аварійності на дорогах –  перевищення швидкості, недотримання дистанції та черговості проїзду, неуважність і нетверезий стан водіїв. Не відкидають міліціянти й вини пішоходів, які переходять або перебігають дорогу в невстановлених місцях, часто в стані алкогольного сп’яніння, а також ігнорують правила дорожнього руху.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)