З початку року на Тернопільщині зареєстрували понад чотири тисячі випадків домашнього насильства
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

З початку року на Тернопільщині зареєстрували понад чотири тисячі випадків домашнього насильства

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Співробітники Бережанського відділу поліції неодноразово складали адмінпротоколи на сімейного кривдника. Проте заходи адмінвпливу не зупиняли чоловіка, він  надалі продовжував чинити насилля щодо своєї матері.

фото з мережі інтернет

До співробітників Бережанського відділу поліції за допомогою звернулася 61-річна мешканка Бережан. Жінка скаржилася на свого сина, який у стані алкогольного сп’яніння систематично влаштовує конфлікти та погрожує їй розправою.

З’ясувалося, 45-річний родич заявниці перебуває на профілактичному обліку поліції за вчинення домашнього насилля.

Тепер щодо сімейного кривдника поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до двох років позбавлення волі.

Майже щодня до правоохоронців надходить близько десяти повідомлень про домашнє насильство. За дев’ять місяців  поліцейські області здійснили понад 8 500  виїздів на такі звернення.

З початку року на сімейних дебоширів складено 4 229 адмінпротоколів.  За фактами, пов’язані з домашнім насильством,  розпочато 220 кримінальних проваджень.  На профілактичному обліку поліції області за вчинення домашнього насилля перебуває понад 2 800 осіб. 

 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)